Pereiti prie turinio

Iš VLTF traukiasi Gabrielė

Iš VLTF traukiasi Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili. Nuo šiol su ja bendradarbiausime tik kaip su Stulpino progimnazijos tėvų tarybos atstove ir šiaip geru žmogumi.

Atsisveikindama Gabrielė parašė tokį laišką:

 Savo draugus, bičiulius, kolegas, visus pažįstamus ir nepažįstamus, su kuriais siejo bendros visuomeninės veiklos tėvų atstovavimo srityje informuoju, kad nuo 2019 metų kovo 12 dienos palieku Asociaciją Vakarų Lietuvos tėvų forumas.

Pastarieji ketveri metai aktyviose šios organizacijos veiklose buvo labai įdomūs ir prasmingi. Kartu pasiekėme labai daug – tėvų interesų atstovavimas įtvirtintas ne tik Klaipėdos mieste, bet ir Lietuvoje. Dirbant kartu nuveikta daug prasmingų darbų, kurie toliau bus sėkmingai tęsiami tiek Vakarų Lietuvos tėvų forumo aktyvo, tiek ir visų prijaučiančių bei palaikančių.

Kodėl išeinu, o ne vien tik stabdau aktyvų dalyvavimą? Atsakymas labai paprastas: jei liksiu nors „viena koja“, širdis neleis ilgiau išbūti atitrūkusia nuo aktualijų ir visos visuomeninės veiklos vėl įsuks tiek, kad neliks laiko svarbiausiam gyvenime dalykui – tai Šeima ir Vaikai. Po ketverių metų tarnystės visuomenei, atėjo laikas atiduoti duoklę namiškiams bei atsiduoti kitų savo svajonių bei užsibrėžtų tikslų siekimui.

Ačiū visiems su kuo šiuos ketverius metus ėjom, klupom, kėlėmės ir vėl ėjom. Savo neblėstančiu entuziazmu, energija ir užsispyrimu parodėme ir įrodėme, kad ir be piniginių išteklių galima nuversti kalnus. O kokius everestus būtų galima nuversti, jei būtų šiek tiek paramos?! Todėl net ir išeidama negaliu neatlikti paskutinio darbo – tai paraginti skirti 2 proc. paramą Asociacijai Vakarų Lietuvos tėvų forumas! Ačiū visiems!