Kovo 20 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje vyko įžanginis projekto „Lyderių laikas 3“  renginys, kuriame dalyvavo švietimo įstaigų direktoriai, pavaduotojai, mokytojai, mokiniai, savivaldybės administracijos atstovai ir net politikai. Džiugu, kad į renginį buvo pakviesti Vakarų Lietuvos tėvų forumo atstovai : Aušra Zarambienė, Dalia Jakulytė , Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili. Pradėta burti „Lyderių laikas 3“ bendruomenė Klaipėdos mieste, išsiaiškinti svarbiausi klausimai apie projekto naudą ir galimybes, pradėtos diskusijos dėl ateities – dėl siekiamo pokyčio Klaipėdos miesto savivaldybės švietimo sistemoje.

Džiaugiamės, kad į Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų forumą „Kokybiškas į šiuolaikinį vaiką orientuotas ikimokyklinis ugdymas“ buvo pakviesti ir Vakarų Lietuvos tėvų forumo atstovai. Asociacijos pirmininkė Aušra Zarambienė pristatė pranešimą : "Tėvų požiūris į šiuolaikinių vaikų ugdymą". Diskusijose pedagogai pritarė, kad tėvai yra pati didžiausia ir įtakingiausia tiesiogiai su švietimu susijusi interesų grupė, kuri gali įtakoti švietimo pokyčius, nes vieni pedagogai, be gimdytojų deja to padaryti negali.

https://www.ikimokyklinis.lt/index.php/vartotoju-naujienos/klaipedos-ikimokyklinuku-ugdytojai-susitiko-forume/24245#.WicDeP2Uaa8.facebook

2017 m. spalio 11 d. KU HUMF visiems projekto IHR  partneriams buvo pristatyti rugsėjo pabaigoje Italijoje vykę mokymai, į kuriuos buvo deleguotos penkios bendru sutarimu atrinktos pedagogės.

Mokymų akimirkos

Balandžio 21 d. VLTF atstovės  pranešimus Klaipėdoje vyksiančioje konferencijoje "Visuomenės indėlis švietimo tobulinime":

  • "Bendrasis švietimo paslaugos kūrimas: dalyvių vaidmenys", KU Viešojo aministravimo ir teisės katedros lekt. dr. Edita Stumbraitė-Vilkišienė, Vakarų Lietuvos tėvų forumo narė.
  • "Tėvų indėlis į švietimą - misija įmanoma?", darbo grupės "Visuomenės indėlis švietimo tobulinime"moderatorė Kristina Paulikė, Vakarų Lietuvos tėvų forumo pirmininkė, Klaipėdos m. sav. Šeimos tarybos pirmininkė, Klaipėdos m. sav. Švietimo tarybos pirmininko pavaduotoja

Konferencija_programa

Konferencija „VISUOMENĖS INDĖLIS ŠVIETIMO TOBULINIME“, skirta bendruomenių metams, karalienės Luizės gimnazijos Puodžių gatvėje atidarymo 125-osioms metinėms
2016 m. balandžio 21 d. 10.00-15.00 val.

LTF atstovės pranešimus skaitys Klaipėdoje vyksiančioje konferencijoje „Visuomenės indėlis švietimo tobulinime“:
- „Bendrasis švietimo paslaugos kūrimas: dalyvių vaidmenys“, KU Viešojo aministravimo ir teisės katedros lekt. dr. Edita Stumbraite Vilkišienė, Vakarų Lietuvos tėvų forumo narė.
- „Tėvų indėlis į švietimą – misija įmanoma?“, darbo grupės „Visuomenės indėlis švietimo tobulinime“moderatorė Kristina Paulikė, Vakarų Lietuvos tėvų forumo pirmininkė, Klaipėdos m. sav. Šeimos tarybos pirmininkė, Klaipėdos m. sav. Švietimo tarybos pirmininko pavaduotoja.

Konferencija_programa