2018 11 24 Kaune vykusiame šeimų organizacijų forume "Kurkime stiprių šeimų Lietuvą kartu" dalyvavo mūsų organizacijos atstovės. Renginyje svečiavosi Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Ministras akcentavo NVO susitelkimo svarbą ir galimybes sprendžiant aktualius šeimoms klausimus. Forumo pabaigoje buvo pasirašyta visų renginyje dalyvavusių organizacijų bendros veiklos deklaracija.

Forumo atgarsiai:

Šeimų organizacijos telkiasi

 

2018 spalio 20 d. Vakarų Lietuvos tėvų forumo narės dalyvavo Kaune vykusiuose šeimoms atstovaujančių ir su šeimomis dirbančių nevyriausybinių organizacijų mokymuose "NVO advokacija savivaldos lygmeniu".

Mokymų metu gilinome žinias ir gebėjimus advokacijos vietos lygmeniu , dalinomės  gerąja praktika, identifikavome ir apibendrinome  NVO atstovų įgūdžių poreikius.

Birželio 16 d. 10 val. Švietimo ateities forumas švietimo atstovus - mokytojus ir ne tik, pakvietė į diskusiją „Kas yra geras mokytojas“

Organizaciniai rėmėjai:
Vilniaus kolegijos Pedaogikos fakultetas, asociacija “Kitoks vaikas”, katalikiškas vaikų darželis “Mažutėliams”, Karalienės Mortos mokykla, Vaikystės sodas

VLTF į šį renginį delegavo Dalią Jakulytę
Pažymėjimas

Plačiau apie renginį -
Švietimo ekspertai diskutavo koks turėtų būti ateities mokytojas

Kovo 20 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje vyko įžanginis projekto „Lyderių laikas 3“  renginys, kuriame dalyvavo švietimo įstaigų direktoriai, pavaduotojai, mokytojai, mokiniai, savivaldybės administracijos atstovai ir net politikai. Džiugu, kad į renginį buvo pakviesti Vakarų Lietuvos tėvų forumo atstovai : Aušra Zarambienė, Dalia Jakulytė , Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili. Pradėta burti „Lyderių laikas 3“ bendruomenė Klaipėdos mieste, išsiaiškinti svarbiausi klausimai apie projekto naudą ir galimybes, pradėtos diskusijos dėl ateities – dėl siekiamo pokyčio Klaipėdos miesto savivaldybės švietimo sistemoje.

Džiaugiamės, kad į Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų forumą „Kokybiškas į šiuolaikinį vaiką orientuotas ikimokyklinis ugdymas“ buvo pakviesti ir Vakarų Lietuvos tėvų forumo atstovai. Asociacijos pirmininkė Aušra Zarambienė pristatė pranešimą : "Tėvų požiūris į šiuolaikinių vaikų ugdymą". Diskusijose pedagogai pritarė, kad tėvai yra pati didžiausia ir įtakingiausia tiesiogiai su švietimu susijusi interesų grupė, kuri gali įtakoti švietimo pokyčius, nes vieni pedagogai, be gimdytojų deja to padaryti negali.

https://www.ikimokyklinis.lt/index.php/vartotoju-naujienos/klaipedos-ikimokyklinuku-ugdytojai-susitiko-forume/24245#.WicDeP2Uaa8.facebook

2017 m. spalio 11 d. KU HUMF visiems projekto IHR  partneriams buvo pristatyti rugsėjo pabaigoje Italijoje vykę mokymai, į kuriuos buvo deleguotos penkios bendru sutarimu atrinktos pedagogės.

Mokymų akimirkos